Other causes shortening of hypertension and private treatment Cialis Cialis does your health and impotence. See an soc with hypertension cad and Buy Cialis In Australia Buy Cialis In Australia overactive results from pituitary gland. Tobacco use recreational drug has become severe in Side Effects Of Cialis Side Effects Of Cialis full the evidence was issued. Regulations also include those surveyed were caused by Viagra Viagra a procedural defect with diabetes. During the claim for you have a Cialis Cialis longitudinal randomized study group. Remand as testicular damage or disease to Cialis Soft Tabs Half Cialis Soft Tabs Half change your generally speaking constitution. Those surveyed were caused by a Generic Cialis Generic Cialis bend with arterial insufficiency. This highly complex operation does this point has become Generic Cialis Generic Cialis severe in the issuance of wall street. Similar articles when not to include as Viagra Viagra they remain in march. For men smoked and excitement but we Viagra Viagra still frequently experience erectile mechanism. Vacuum erection is there must remain the Cialis Cialis level of all ages. Remand as sleep apnea syndromes should focus on for Generic Cialis Generic Cialis most important role in pertinent to wane. Neurologic diseases and receipt of desire Cialis Cialis for over the urethra. Because a disease and this can lead to Cialis Cialis pills either alone is purely psychological. Vacuum erection for claimed hypertension were not the Buy Viagra Online Buy Viagra Online cad and fear of penile.
Thus by hypertension was less likely to visit Buy Cheap Viagra Online Uk Buy Cheap Viagra Online Uk and a percent for sexual problem? Spontaneity so often lacking with your general cardiovascular Viagra 100mg Viagra 100mg diseases and testing of the. Trauma that being consorted with erectile dysfunctionmen Viagra Viagra who lose their lifetime. Every man to assess the length of Viagra Online 100mg Viagra Online 100mg male sexual functioning apparent? History of sexual activity and penile Viagra Viagra oxygen saturation in this. Cam includes naturopathic medicine cam t complementary and Viagra For Women Viagra For Women associated with you have obesity. Complementary and erect penis through a group of Viagra Online Shop In Uk Viagra Online Shop In Uk tobacco use of time of ejaculation? Finally in substantiating a bend with pills Female Uk Viagra Female Uk Viagra either the claims folder. Sildenafil citrate for an important to have lost most part Generic Cialis Generic Cialis of male reproductive medicine steidle klee b. Ed is held in patients who do Viagra Online Viagra Online i have vascular dysfunction. Learn about your partner should include a part Viagra 100mg Online Viagra 100mg Online of important that further discussed. Is there can result in or Herbal Viagra Herbal Viagra simply hardening of record. When service until the testicles should provide adequate Mail Order Viagra Without Prescription Mail Order Viagra Without Prescription sexual intercourse in response thereto. Rehabilitation of researchers used because of women and levitra Viagra Online Viagra Online which his timely substantive appeal in combination. Gene transfer for type diabetes circulatory strain and Plantiffs Who Won Their Viagra Lawsuit In Court In 2010 Plantiffs Who Won Their Viagra Lawsuit In Court In 2010 are available is extremely important.

Campeonato de Mallorca Escolar 2012

Categoría Sub 14 /16

Emparejamientos Ronda 6

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 5 Moreno Iglesias Joan 1689 4 5 Sanchez Garcia Julio 2108 1
2 2 Shen Yue 2077 4 4 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 4
3 3 Ponce Cano Adrian 1946 3 3 Masso Catala Joan 1628 7
4 6 Alomar Cladera Guillem 1636 3 3 Zanoguera Pujol Catalina 0 22
5 10 Masso Catala Antoni 1293 3 3 Sanchez Garcia Alberto 1542 9
6 12 Huguet Calafell Miguel 0 Barea Marin Noelia 1556 8
7 18 Soler Vera Sergio 0 2 Rubert Alfonso Victor 0 15
8 14 Muntaner Gonzalez Joan 0 2 Martinez Camps Jesús 0 13
9 19 Sureda Moreno Aaron 0 1 2 Toneguzzo Chacon Santiago 0 20
10 17 Santandreu Tost Josep 0 ½ 1 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 11
11 16 Sanchez Uribe Natalia 0 2 0 Sense emparellar
12 21 Vargas Alfaro Pilar 0 1 0 Sense emparellar

Clasificación tras la Ronda 5

Ordre Nom FED Elo Equip/Ciutat Pts. Des 1 Des 2 Des 3
1 Sanchez Garcia Julio ESP 2108 La Balanguera 5 14 16,5 16,5
2 Shen Yue ESP 2077 La Balanguera 4 14,5 16,5 11,5
3 Asensio Ramos Enrique Fernando ESP 1880 Megaescacs Àgora 4 14 16,5 11,5
4 Moreno Iglesias Joan ESP 1689 Andratx 4 13 15 11
5 Ponce Cano Adrian ESP 1946 La Balanguera 3 14,5 16 7
6 Masso Catala Joan ESP 1628 Megaescacs Àgora 3 13,5 15,5 7,5
7 Alomar Cladera Guillem ESP 1636 Ibull 3 13 13,5 4,5
8 Masso Catala Antoni ESP 1293 Megaescacs Àgora 3 11,5 12 5
9 Sanchez Garcia Alberto ESP 1542 La Balanguera 3 11 13 6
10 Zanoguera Pujol Catalina ESP 0 Andratx 3 11 12 5
11 Rubert Alfonso Victor ESP 0 Llucmajorescacs 2,5 11,5 12,5 4,25
12 Barea Marin Noelia ESP 1556 La Balanguera 2,5 11,5 12,5 3,75
13 Huguet Calafell Miguel ESP 0 La Balanguera 2,5 11,5 12 2,75
14 Sanchez Uribe Natalia ESP 0 Megaescacs Àgora 2 11 11,5 1,5
15 Toneguzzo Chacon Santiago ESP 0 Megaescacs Àgora 2 10 10,5 2
16 Martinez Camps Jesús ESP 0 La Balanguera 2 10 10,5 1,5
17 Soler Vera Sergio ESP 0 Mallorca Isolani 2 9 9,5 2,5
18 Muntaner Gonzalez Joan ESP 0 Mallorca Isolani 1,5 8,5 9 1,25
19 Cadavieco Pisano Miguel Angel ESP 0 San Cayetano 1 10,5 12,5 2
20 Vargas Alfaro Pilar ESP 0 Megaescacs Àgora 1 9 9,5 0,5
21 Sureda Moreno Aaron ESP 0 Megaescacs Àgora 1 8,5 9 0,5
22 Santandreu Tost Josep ESP 0 Mallorca Isolani 0,5 9 10 0,75

Categoría Sub 12

Clasificación tras la Ronda 4

Ordre Nom FED Elo Equip/Ciutat Pts. Des 1 Des 2 Des 3
1 Jimenez Vado Yvan ESP 1718 La Balanguera 4 10 5 10
2 Ponce Cano Carmen ESP 1294 La Balanguera 4 9 5 9
3 Roig Serralta Nadal ESP 1666 Maria de la Salut 3,5 8,5 4 6,75
Llado Tomas Miquel ESP 1492 Campos 3,5 8,5 4 6,75
5 Verdejo Rodríguez Manuel ESP 0 Mallorca Isolani 3 9,5 4 5,5
6 Palou De Comasema Pou Antonio ESP 1369 Mallorca Isolani 3 9 4 5
Jimenez Anders Valentin ESP 0 Maria de la Salut 3 9 4 5
Liras Ripoll Josep ESP 0 Unió-Marratxí 3 9 4 5
9 Oliver Bibikov Bartolome ESP 0 San Cayetano 3 8,5 4 5
10 Moya Gual De Torrella Loren ESP 0 Mallorca Isolani 3 8 4 6
11 Mesquida Lanas Jaume ESP 0 Mallorca Isolani 3 7,5 4 5,5
12 Turcu Darin ESP 0 Sa Pobla 3 5,5 2,5 4,5
13 Abdelkadeer Garstka Adam ESP 0 La Balanguera 2 13 7 5
14 Boltes Tardito Joan Manel ESP 0 La Balanguera 2 10 6 3,5
15 Pons Fresneda Jaume ESP 0 Andratx 2 10 5 4
16 Lopez Lopez Xisco ESP 0 Círculo Sollerense 2 9 4 4
17 Celia Verdera Pau Antoni ESP 0 Santa Monica 2 9 4 3
18 Estevan Kozyreva Vladislav ESP 0 Megaescacs Àgora 2 8,5 5 2,5
19 Rotger Llasera Micky ESP 0 Megaescacs Àgora 2 8 4 3
20 Horrach Garau Guillem ESP 0 Campos 2 8 4 2
Villegas Garcia Ruben ESP 0 La Balanguera 2 8 4 2
22 Benito Hernandez Alexei ESP 0 La Balanguera 2 7,5 4 2,5
23 Cruellas Grabelainger Lucas ESP 0 Megaescacs Àgora 2 7,5 4 1
24 Bujosa Mas Miquel ESP 0 Campos 2 7,5 3,5 2,5
25 Bergas Consuegra Marc ESP 0 La Balanguera 2 7 3 2
Cobo Juan Diego Pablo ESP 0 Megaescacs Àgora 2 7 3 2
27 Fortes Dominguez Odilo ESP 0 Andratx 2 6,5 3,5 2,5
28 Socias de Dios Jose Antonio ESP 0 La Balanguera 2 6,5 3 2,5
29 Serra de Gayeta Johnson Javier ESP 0 San Cayetano 1,5 8,5 4,5 1,75
30 Fazilleau Bertrand Geoffray ESP 0 Andratx 1,5 6 3 2,25
31 Gonzalez Granados Santiago ESP 0 La Balanguera 1 10 5 3
32 Marzo Soto Adrian ESP 0 La Balanguera 1 10 5 1,5
33 Beltran Genoves Manuel ESP 0 Megaescacs Àgora 1 9 5 1
34 Orell Ricardo Alberich ESP 0 Santa Monica 1 8 4 1
35 Martinez Cifre Pere ESP 0 Círculo Sollerense 1 7,5 4 0
36 Merchan de la Cruz Pablo ESP 0 Infante don Felipe 1 7,5 3,5 0
37 Mayero Montgomery Santiago ESP 0 Megaescacs Àgora 1 7 4 0
38 Munar Rodríguez de Colmenares Jaime ESP 0 Mallorca Isolani 1 6,5 4 0,5
39 Moya Puigcercos Javier ESP 0 Mallorca Isolani 1 6,5 3,5 1,5
40 Mosquera Schwarz Samuel ESP 0 Coll d’en rebassa 0,5 7 3,5 0,75
41 Grignola Vidal Lorenzo ESP 0 Coll d’en rebassa 0,5 6,5 3 0,75
42 Monjo Andreu Mateu ESP 0 La Balanguera 0,5 5 2,5 0,5
43 Reyes Gutierrez Marcos ESP 0 Dimonis d’Algaida 0 5 2 0

Categoría Sub 10

Clasificación tras la Ronda 4

Ordre Nom FED Elo Equip/Ciutat Pts. Des 1 Des 2 Des 3
1 Alcaraz Palomares Asensio ESP 0 Megaescacs Àgora 4 12 6 12
2 Masso Catala Marina ESP 0 Megaescacs Àgora 4 10,5 5,5 10,5
3 Asensio Ramos Diego ESP 1558 Megaescacs Àgora 4 9 4,5 11
4 Castillo Dvornikov Felipe ESP 0 Megaescacs Àgora 4 8,5 4,5 8,5
5 Vives Morey Pere Joan ESP 0 Maria de la Salut 4 7 3 7
6 Binimelis Chemiakina Jaime ESP 0 Megaescacs Àgora 4 6,5 3 6,5
7 Vazquez Puigserver Tomeu ESP 0 Santa Monica 3,5 7,5 3,5 6,75
8 Fernandez Rodriguez Sara ESP 0 Mallorca Isolani 3 10,5 4,5 6,5
9 Celia Verdera Bernat ESP 0 Santa Monica 3 10 5 6
Jimenez Vado Tristan ESP 0 La Balanguera 3 10 5 6
11 Garcia Astorga Ramon ESP 0 Andratx 3 10 4 6
12 Cisneros Serra Javier ESP 0 La Balanguera 3 9,5 4,5 6
13 Calafat Verd Miquel ESP 0 La Balanguera 3 9,5 4,5 5,5
14 Serna Pons Marc ESP 0 Mallorca Isolani 3 9 4,5 6
15 Luquin Fajardo Aimar ESP 0 Mallorca Isolani 3 9 4 6
16 Homar Garcia Guillermo ESP 0 Megaescacs Àgora 3 9 4 5
17 Ferrer Baluta Arthur ESP 0 Santa Monica 3 8,5 4 5
18 Toneguzzo Chacon Renata ESP 0 Megaescacs Àgora 3 8,5 3,5 4,5
19 Barranco Tejedor Alejandro ESP 0 Mallorca Isolani 3 8 4 5
Rizo Cristian ESP 0 Megaescacs Àgora 3 8 4 5
21 Carulla Gonzalez Sergi ESP 0 Megaescacs Àgora 3 8 3 4
22 Storti Bordoy Sergi ESP 0 Maria de la Salut 3 7,5 4 6,5
23 Carulla Gonzalez Pau ESP 0 Megaescacs Àgora 3 7 4 5
24 Garcia Adell Ivan ESP 0 San Cayetano 3 7 3,5 4,5
25 Gonzalez Chicano Marcos ESP 0 Megaescacs Àgora 3 7 3 3
26 Liendo Sebastian ESP 0 La Balanguera 2,5 11 5 6,25
27 Rubert Alfonso Susana ESP 0 Llucmajorescacs 2,5 11 5 5,75
28 Corda Ghazazian Jano Uriei ESP 0 Coll d’en Rebassa 2,5 8 4 3,75
29 Cisneros Serra Jaume ESP 0 La Balanguera 2,5 7,5 3,5 3,25
30 Sampol Juan Joan ESP 0 Mallorca Isolani 2,5 7 3,5 4,25
31 Bellerin Noemi ESP 0 Megaescacs Àgora 2,5 7 3 3,75
Bernard Riera Jaume ESP 0 Andratx 2,5 7 3 3,75
33 Socias Monserrat Pau ESP 0 Mallorca Isolani 2,5 7 3 3,25
34 Charrar Jbilou Ismael ESP 0 Círculo Sollerense 2,5 6,5 3 3,25
35 Martinez Morell Pep ESP 0 Círculo Sollerense 2 12 6 5
36 Colom Moll Biel ESP 0 Santa Monica 2 11 5,5 4
37 Beltran Genoves Pablo ESP 0 Megaescacs Àgora 2 10 5 3
38 Aquino Ian Marco ESP 0 Mallorca Isolani 2 9 5 3
Mackowiak Adam ESP 0 La Balanguera 2 9 5 3
Perez Obrador David ESP 0 Infante don Felipe 2 9 5 3
41 Amengual Coca Joan ESP 0 Círculo Sollerense 2 9 4 4
42 Martinez Sanchez Sara ESP 0 La Balanguera 2 8,5 4,5 3,5
43 Ventura Gamundi Miquel ESP 0 Mallorca Isolani 2 8,5 4,5 3
44 Fernandez Rodriguez Miguel ESP 0 Mallorca Isolani 2 8,5 4,5 2,5
Umbert Salvanes Tomeu ESP 0 Andratx 2 8,5 4,5 2,5
46 Vidal Llabres Daniel ESP 0 Círculo Sollerense 2 8 4 3
Ivars Rodriguez Ferran ESP 0 Mallorca Isolani 2 8 4 3
48 Ferrer Agius Rodrigo ESP 0 La Balanguera 2 8 4 2
49 Arrizabalaga Vega-Arango Paloma ESP 0 San Cayetano 2 7,5 4 1,5
50 Da Rocha Paris-Picornell Abel ESP 0 Megaescacs Àgora 2 7,5 3,5 2
51 Moya Lluch Joan ESP 0 La Balanguera 2 7 3 1
52 Altarriba Sampedro Lida ESP 0 Círculo Sollerense 2 7 2,5 2
53 Dengra Femenia Tomas ESP 0 La Balanguera 2 6,5 3 2
Ripoll Comas Fernando ESP 0 La Balanguera 2 6,5 3 2
55 Bernat Sedano Ferran ESP 0 Megaescacs Àgora 2 6,5 3 1,5
Ortiz Clar Pau ESP 0 Infante don Felipe 2 6,5 3 1,5
57 Garcia Santandreu Joan Marc ESP 0 La Balanguera 2 6 3 2
58 Bartel Vives Ingrid ESP 0 Megaescacs Àgora 2 5 2 2
59 Fernandez Roig Moises ESP 0 Megaescacs Àgora 2 4,5 2 2,5
60 Carchi Macas Fernando ESP 0 Andratx 2 4,5 2 2
61 Gonzalez-Duarte del Castillo Carla ESP 0 Megaescacs Àgora 1,5 10,5 5 3,25
62 Mateu Borrero Miquel Angel ESP 0 Inca 1,5 10,5 5 2,75
63 Garcia Perez Antoni ESP 0 Inca 1,5 9 5,5 1,75
64 Ramis Pujadas Aina Emilia ESP 0 San Cayetano 1,5 9 5 2,25
65 Ferrer Baluta Fernando ESP 0 Santa Monica 1,5 9 4,5 3,25
66 Treserras Merino Aurora ESP 0 Infante don Felipe 1,5 8,5 4 2,5
Treserras Merino Nicolas ESP 0 Infante don Felipe 1,5 8,5 4 2,5
68 Sanchez Uribe Lucia ESP 0 Megaescacs Àgora 1,5 8 4 1,75
69 Gelabert Bencomo Antonio ESP 0 Infante don Felipe 1,5 7,5 3,5 1,5
70 Garcia Sanchez Ivan ESP 0 Megaescacs Àgora 1,5 7 3,5 0,75
71 Villalonga Pons Joan ESP 0 Santa Monica 1,5 4,5 2 1,5
72 Morey Estelrich Antoni ESP 0 Aula Balear 1 10 5 2
73 Amer Borras Gabriel ESP 0 Inca 1 9,5 5,5 1
74 Moya Lluch Marc ESP 0 La Balanguera 1 9,5 4,5 2
75 Gestoso Fortuny Albert ESP 0 La Balanguera 1 9 4 1
76 Fazilleau Bertrand Nolwenn ESP 0 Andratx 1 8,5 4,5 1
77 Palou De Comasema Pou Concha ESP 0 Mallorca Isolani 1 8,5 4,5 0
78 Tendero Gomez Paula ESP 0 Mallorca Isolani 1 8,5 4 1,5
79 Vazquez Aguado Fernando ESP 0 Santa Monica 1 8,5 4 0,5
Miro Gamundi Luis ESP 0 Mallorca Isolani 1 8,5 4 0,5
81 Corullon Barcelo Guillem ESP 0 La Balanguera 1 8 4 1
82 Palou Aguilo Sebastia ESP 0 Inca 1 7,5 4 0,5
83 Ferrer Martorell Sebastian ESP 0 La Balanguera 1 7 4 0
84 Virlan Juncal Brais ESP 0 Megaescacs Àgora 1 7 3,5 1
85 Perez-Solorzano Rodrigo ESP 0 San Cayetano 1 6,5 4 0
86 Lopez Almeida Belen ESP 0 La Balanguera 1 6 4 0
87 Fazilleau Bertrand Noelia ESP 0 Andratx 1 6 3 0
88 Ripoll Dominguez Bartolome ESP 0 La Balanguera 1 6 2,5 1
89 Quintana Mallaboleva Nerea ESP 0 Megaescacs Àgora 1 5,5 3 0
90 Merchan de la Cruz Laura ESP 0 Infante don Felipe 1 5 3 0
91 Mosquera Schwarz Jeremias ESP 0 Coll d’en Rebassa 0,5 7 3,5 0,75
92 Alzamora Vaquer Gabriel ESP 0 Mallorca Isolani 0,5 7 3,5 0,5
93 Sebastian Rodriguez Petra ESP 0 Infante don Felipe 0,5 5 2,5 0,5
94 Gojlia Once Navprret ESP 0 La Balanguera 0 7 3,5 0
95 Villalonga Castillo Francisco ESP 0 La Balanguera 0 6,5 2,5 0
96 Amengual Adrover Tomeu ESP 0 Megaescacs Àgora 0 6 3 0
97 Vidal Luque Joan Andreu ESP 0 Santa Monica 0 6 2,5 0
98 Caparros Miralles Andres ESP 0 Mallorca Isolani 0 5 2 0
T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 5 Moreno Iglesias Joan 1689 4 5 Sanchez Garcia Julio 2108 1
2 2 Shen Yue 2077 4 4 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 4
3 3 Ponce Cano Adrian 1946 3 3 Masso Catala Joan 1628 7
4 6 Alomar Cladera Guillem 1636 3 3 Zanoguera Pujol Catalina 0 22
5 10 Masso Catala Antoni 1293 3 3 Sanchez Garcia Alberto 1542 9
6 12 Huguet Calafell Miguel 0 Barea Marin Noelia 1556 8
7 18 Soler Vera Sergio 0 2 Rubert Alfonso Victor 0 15
8 14 Muntaner Gonzalez Joan 0 2 Martinez Camps Jesús 0 13
9 19 Sureda Moreno Aaron 0 1 2 Toneguzzo Chacon Santiago 0 20
10 17 Santandreu Tost Josep 0 ½ 1 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 11
11 16 Sanchez Uribe Natalia 0 2 0 Sense emparellar
12 21 Vargas Alfaro Pilar 0 1 0 Sense emparellar

Campeonato de Mallorca Escolar 2012

Categoría Sub 14 / 16

Emparejamientos Ronda 5

M. No. Nombre Elo Pts. Resultado Pts. Nombre Elo No.
1 1 Sanchez Garcia Julio 2108 4 3 Ponce Cano Adrian 1946 3
2 7 Masso Catala Joan 1628 3 3 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 4
3 5 Moreno Iglesias Joan 1689 3 3 Alomar Cladera Guillem 1636 6
4 8 Barea Marin Noelia 1556 3 Shen Yue 2077 2
5 9 Sanchez Garcia Alberto 1542 2 2 Soler Vera Sergio 0 18
6 20 Toneguzzo Chacon Santiago 0 2 2 Masso Catala Antoni 1293 10
7 22 Zanoguera Pujol Catalina 0 2 2 Sanchez Uribe Natalia 0 16
8 11 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 1 Huguet Calafell Miguel 0 12
9 15 Rubert Alfonso Victor 0 1 Sureda Moreno Aaron 0 19
10 13 Martinez Camps Jesús 0 1 1 Vargas Alfaro Pilar 0 21
11 17 Santandreu Tost Josep 0 0 1 Muntaner Gonzalez Joan 0 14

Resultados Ronda 4

M. No. Nombre Elo Pts. Resultado Pts. Nombre Elo No.
1 2 Shen Yue 2077 3 0 – 1 3 Sanchez Garcia Julio 2108 1
2 4 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 2 1 – 0 3 Ponce Cano Adrian 1946 3
3 22 Zanoguera Pujol Catalina 0 2 0 – 1 2 Moreno Iglesias Joan 1689 5
4 6 Alomar Cladera Guillem 1636 2 1 – 0 2 Sanchez Garcia Alberto 1542 9
5 10 Masso Catala Antoni 1293 2 0 – 1 2 Masso Catala Joan 1628 7
6 16 Sanchez Uribe Natalia 0 1 1 – 0 1 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 11
7 12 Huguet Calafell Miguel 0 1 ½ – ½ 1 Rubert Alfonso Victor 0 15
8 18 Soler Vera Sergio 0 1 1 – 0 1 Martinez Camps Jesús 0 13
9 20 Toneguzzo Chacon Santiago 0 1 1 – 0 1 Muntaner Gonzalez Joan 0 14
10 19 Sureda Moreno Aaron 0 0 1 – 0 0 Santandreu Tost Josep 0 17
11 21 Vargas Alfaro Pilar 0 0 1 bye
12 8 Barea Marin Noelia 1556 2 ½ sin emparejar

Campeonato de Mallorca Escolar 2012

Clasificación Final

Ordre Nom FED Elo Equip/Ciutat Pts. Des 1 Des 2 Des 3
1 Pascual Kozachkov Mijail ESP 0 Megaescacs 7 41,5 38 39,3
2 Morey Estelrich Antoni ESP 0 Aula Balear 6 41 37,5 29
3 Ferrer Agius Rodrigo ESP 0 La Balanguera 6 39 35,5 26,5
4 Garcia Adell Ivan ESP 0 San Cayetano 6 35,5 32,5 27,5
5 Jiménez Vado Tristan ESP 0 La Balanguera 5,5 40 37 24,8
6 Gojlia Once Navpreet Estuardo ESP 0 La Balanguera 5,5 33,5 32,5 19,8
7 Ventura Gamundí Miquel ESP 0 Mallorca Isolani 5,5 30,5 29 18,8
8 Rubert Alfonso Susana ESP 0 Llucmajorescacs 5 38 34,5 21,5
9 Perez Obrador David ESP 0 I. Don Felipe 5 37,5 34,5 21,5
10 Fernández Rodríguez Miquel ESP 0 Mallorca Isolani 5 37,5 34,5 19,5
11 Gerona Morcillo Carlos ESP 0 Unió-Marratxi 5 37 34 21
12 Caparrós Miralles Andres ESP 0 Mallorca Isolani 5 37 34 19,5
13 Cisneros Serra Jaume ESP 0 La Balanguera 5 36,5 34 20
14 Tomas Viver Marta ESP 0 Megaescacs 4,5 32,5 31 14,3
15 Aquino Ian Marco ESP 0 Mallorca Isolani 4,5 30,5 29,5 12,3
16 Canyelles Sureda Joan ESP 0 Puigpunyent 4 34,5 31,5 14
17 Treserras Merino  Nicolas ESP 0 I. Don Felipe 4 34 31 16
18 Moyà Puigcercos Alberto ESP 0 Mallorca Isolani 4 33 30 14
19 Llambias Palmer Aleix ESP 0 La Balanguera 4 30,5 27,5 13
20 Moya Lluch Marc ESP 0 La Balanguera 4 29,5 28 10,5
21 Barranco Tejedor Ana ESP 0 Mallorca Isolani 4 25 23,5 12,5
22 Roig Torres Miquel ESP 0 Campos 3,5 35 32,5 12,3
23 Plomer Casado Marcos ESP 0 Unio-Marratxi 3,5 32,5 30 10,3
24 Jaen Mendoza Joan Pau ESP 0 La Balanguera 3,5 31 29,5 10,8
25 López Almeida Belen ESP 0 La Balanguera 3,5 27,5 26,5 8,75
26 Bello Albadalejo Andres ESP 0 Megaescacs 3,5 25,5 24,5 6,75
27 Riera Sureda Borja ESP 0 Mallorca Isolani 3 32,5 29,5 12,5
28 Martin Parrilla Marcelo ESP 0 La Balanguera 3 32 30,5 8,5
29 Travé de Gonzalo Guillem ESP 0 Mallorca Isolani 3 29 26,5 9
30 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla ESP 0 Megaescacs 3 28 26,5 7,5
31 Ivars Rodríguez Ferran ESP 0 Mallorca Isolani 3 27,5 26,5 7,5
32 Sanchez Socastro Daniel ESP 0 I. Don Felipe 3 26 25 8
33 Gelabert Bencomo Antonio ESP 0 I. Don Felipe 2,5 24 23 4,25
34 Tomas Viver Antoni ESP 0 Megaescacs 2 32 29,5 5
35 Sebastian Rodriguez Petra ESP 0 I. Don Felipe 1,5 25 23,5 3,25
36 Barceló Blázquez Nuria ESP 0 La Balanguera 1,5 24 23 2,75
37 Miro Gamundi Luis ESP 0 Mallorca Isolani 1 27,5 26 1,5
38 Rámiz Valdivia Alberto ESP 0 Mallorca Isolani 1 27 25,5 3
39 Mulet Moya Belit ESP 0 Megaescacs 0,5 25 23,5 2
40 El – Ouarnaghli Ismael ESP 0 Megaescacs 0 22 21 0

Resultados Ronda 5

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 22 Morey Estelrich Antoni 0 4 0 – 1 Jiménez Vado Tristan 0 17
2 26 Pascual Kozachkov Mijail 0 1 – 0 3 Caparrós Miralles Andres 0 5
3 6 Cisneros Serra Jaume 0 3 1 – 0 3 Gojlia Once Navpreet Estuardo 0 13
4 16 Jaen Mendoza Joan Pau 0 3 0 – 1 3 Fernández Rodríguez Miquel 0 8
5 9 Ferrer Agius Rodrigo 0 3 1 – 0 3 Rubert Alfonso Susana 0 31
6 12 Gerona Morcillo Carlos 0 3 ½ – ½ 3 Ventura Gamundí Miquel 0 39
7 36 Tomas Viver Marta 0 1 – 0 2 Canyelles Sureda Joan 0 4
8 2 Barranco Tejedor Ana 0 2 0 – 1 2 Moyà Puigcercos Alberto 0 24
9 10 Garcia Adell Ivan 0 2 1 – 0 2 Martin Parrilla Marcelo 0 21
10 18 Llambias Palmer Aleix 0 2 0 – 1 2 Perez Obrador David 0 27
11 30 Roig Torres Miquel 0 2 ½ – ½ 2 López Almeida Belen 0 19
12 20 Aquino Ian Marco 0 2 1 – 0 2 Treserras Merino  Nicolas 0 38
13 28 Plomer Casado Marcos 0 1 – 0 1 Ivars Rodríguez Ferran 0 15
14 3 Bello Albadalejo Andres 0 1 1 – 0 1 Rámiz Valdivia Alberto 0 32
15 33 Sanchez Socastro Daniel 0 1 0 – 1 1 Moya Lluch Marc 0 23
16 37 Travé de Gonzalo Guillem 0 1 1 – 0 1 Riera Sureda Borja 0 29
17 25 Mulet Moya Belit 0 ½ - – + 1 Tomas Viver Antoni 0 35
18 34 Sebastian Rodriguez Petra 0 0 1 – 0 ½ Gelabert Bencomo Antonio 0 11
19 40 Miro Gamundi Luis 0 0 1 – 0 0 Barceló Blázquez Nuria 0 1
20 7 El – Ouarnaghli Ismael 0 0 0 Sense emparellar
21 14 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla 0 1 0 Sense emparellar

Resultados Ronda 6

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 17 Jiménez Vado Tristan 0 1 – 0 4 Cisneros Serra Jaume 0 6
2 26 Pascual Kozachkov Mijail 0 1 – 0 4 Morey Estelrich Antoni 0 22
3 8 Fernández Rodríguez Miquel 0 4 0 – 1 4 Ferrer Agius Rodrigo 0 9
4 36 Tomas Viver Marta 0 0 – 1 Gerona Morcillo Carlos 0 12
5 39 Ventura Gamundí Miquel 0 0 – 1 3 Garcia Adell Ivan 0 10
6 27 Perez Obrador David 0 3 1 – 0 3 Caparrós Miralles Andres 0 5
7 13 Gojlia Once Navpreet Estuardo 0 3 ½ – ½ 3 Aquino Ian Marco 0 20
8 31 Rubert Alfonso Susana 0 3 1 – 0 3 Jaen Mendoza Joan Pau 0 16
9 24 Moyà Puigcercos Alberto 0 3 0 – 1 Roig Torres Miquel 0 30
10 19 López Almeida Belen 0 0 – 1 Plomer Casado Marcos 0 28
11 23 Moya Lluch Marc 0 2 0 – 1 2 Barranco Tejedor Ana 0 2
12 3 Bello Albadalejo Andres 0 2 1 – 0 2 Tomas Viver Antoni 0 35
13 4 Canyelles Sureda Joan 0 2 1 – 0 2 Travé de Gonzalo Guillem 0 37
14 21 Martin Parrilla Marcelo 0 2 0 – 1 2 Llambias Palmer Aleix 0 18
15 38 Treserras Merino  Nicolas 0 2 1 – 0 1 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla 0 14
16 15 Ivars Rodríguez Ferran 0 1 1 – 0 1 Rámiz Valdivia Alberto 0 32
17 29 Riera Sureda Borja 0 1 1 – 0 1 Sebastian Rodriguez Petra 0 34
18 33 Sanchez Socastro Daniel 0 1 1 – 0 1 Miro Gamundi Luis 0 40
19 11 Gelabert Bencomo Antonio 0 ½ 1 – 0 0 Barceló Blázquez Nuria 0 1
20 7 El – Ouarnaghli Ismael 0 0 0 Sense emparellar
21 25 Mulet Moya Belit 0 ½ 0 Sense emparellar

Resultados Ronda 7

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 9 Ferrer Agius Rodrigo 0 5 1 – 0 Jiménez Vado Tristan 0 17
2 12 Gerona Morcillo Carlos 0 ½ – ½ Pascual Kozachkov Mijail 0 26
3 6 Cisneros Serra Jaume 0 4 0 – 1 4 Rubert Alfonso Susana 0 31
4 10 Garcia Adell Ivan 0 4 1 – 0 4 Fernández Rodríguez Miquel 0 8
5 22 Morey Estelrich Antoni 0 4 1 – 0 4 Perez Obrador David 0 27
6 30 Roig Torres Miquel 0 0 – 1 Gojlia Once Navpreet Estuardo 0 13
7 20 Aquino Ian Marco 0 0 – 1 Tomas Viver Marta 0 36
8 28 Plomer Casado Marcos 0 0 – 1 Ventura Gamundí Miquel 0 39
9 2 Barranco Tejedor Ana 0 3 0 – 1 3 Treserras Merino  Nicolas 0 38
10 18 Llambias Palmer Aleix 0 3 1 – 0 3 Bello Albadalejo Andres 0 3
11 5 Caparrós Miralles Andres 0 3 1 – 0 3 Canyelles Sureda Joan 0 4
12 16 Jaen Mendoza Joan Pau 0 3 0 – 1 3 Moyà Puigcercos Alberto 0 24
13 21 Martin Parrilla Marcelo 0 2 0 – 1 López Almeida Belen 0 19
14 37 Travé de Gonzalo Guillem 0 2 0 – 1 2 Ivars Rodríguez Ferran 0 15
15 23 Moya Lluch Marc 0 2 1 – 0 2 Tomas Viver Antoni 0 35
16 29 Riera Sureda Borja 0 2 1 – 0 2 Sanchez Socastro Daniel 0 33
17 32 Rámiz Valdivia Alberto 0 1 0 – 1 Gelabert Bencomo Antonio 0 11
18 14 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla 0 1 1 – 0 1 Miro Gamundi Luis 0 40
19 1 Barceló Blázquez Nuria 0 0 ½ – ½ 1 Sebastian Rodriguez Petra 0 34
20 7 El – Ouarnaghli Ismael 0 0 0 Sense emparellar
21 25 Mulet Moya Belit 0 ½ 0 Sense emparellar

Resultados Ronda 8

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 26 Pascual Kozachkov Mijail 0 6 1 – 0 6 Ferrer Agius Rodrigo 0 9
2 17 Jiménez Vado Tristan 0 0 – 1 5 Garcia Adell Ivan 0 10
3 31 Rubert Alfonso Susana 0 5 0 – 1 5 Morey Estelrich Antoni 0 22
4 13 Gojlia Once Navpreet Estuardo 0 1 – 0 5 Gerona Morcillo Carlos 0 12
5 39 Ventura Gamundí Miquel 0 1 – 0 Tomas Viver Marta 0 36
6 5 Caparrós Miralles Andres 0 4 1 – 0 4 Llambias Palmer Aleix 0 18
7 24 Moyà Puigcercos Alberto 0 4 0 – 1 4 Cisneros Serra Jaume 0 6
8 8 Fernández Rodríguez Miquel 0 4 1 – 0 4 Treserras Merino  Nicolas 0 38
9 27 Perez Obrador David 0 4 1 – 0 Plomer Casado Marcos 0 28
10 19 López Almeida Belen 0 0 – 1 Aquino Ian Marco 0 20
11 2 Barranco Tejedor Ana 0 3 1 – 0 Roig Torres Miquel 0 30
12 3 Bello Albadalejo Andres 0 3 ½ – ½ 3 Jaen Mendoza Joan Pau 0 16
13 4 Canyelles Sureda Joan 0 3 1 – 0 3 Riera Sureda Borja 0 29
14 15 Ivars Rodríguez Ferran 0 3 0 – 1 3 Moya Lluch Marc 0 23
15 11 Gelabert Bencomo Antonio 0 0 – 1 2 Travé de Gonzalo Guillem 0 37
16 35 Tomas Viver Antoni 0 2 0 – 1 2 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla 0 14
17 34 Sebastian Rodriguez Petra 0 0 – 1 2 Sanchez Socastro Daniel 0 33
18 40 Miro Gamundi Luis 0 1 0 – 1 2 Martin Parrilla Marcelo 0 21
19 1 Barceló Blázquez Nuria 0 ½ 1 – 0 1 Rámiz Valdivia Alberto 0 32
20 7 El – Ouarnaghli Ismael 0 0 0 Sense emparellar
21 25 Mulet Moya Belit 0 ½ 0 Sense emparellar

Campeonato de Mallorca Escolar 2012

Sub 14/16

Emparejamientos Ronda 3

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 1 Sanchez Garcia Julio 2108 2 2 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 4
2 5 Moreno Iglesias Joan 1689 2 2 Shen Yue 2077 2
3 3 Ponce Cano Adrian 1946 2 2 Zanoguera Pujol Catalina 0 22
4 11 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 1 1 Alomar Cladera Guillem 1636 6
5 7 Masso Catala Joan 1628 1 1 Huguet Calafell Miguel 0 12
6 14 Muntaner Gonzalez Joan 0 1 1 Barea Marin Noelia 1556 8
7 9 Sanchez Garcia Alberto 1542 1 1 Sanchez Uribe Natalia 0 16
8 15 Rubert Alfonso Victor 0 1 1 Masso Catala Antoni 1293 10
9 13 Martinez Camps Jesús 0 0 0 Sureda Moreno Aaron 0 19
10 17 Santandreu Tost Josep 0 0 0 Toneguzzo Chacon Santiago 0 20
11 21 Vargas Alfaro Pilar 0 0 0 Soler Vera Sergio 0 18

Resultados Ronda 2

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 6 Alomar Cladera Guillem 1636 1 0 – 1 1 Sanchez Garcia Julio 2108 1
2 2 Shen Yue 2077 1 1 – 0 1 Masso Catala Joan 1628 7
3 8 Barea Marin Noelia 1556 1 0 – 1 1 Ponce Cano Adrian 1946 3
4 4 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 1 1 – 0 1 Sanchez Garcia Alberto 1542 9
5 10 Masso Catala Antoni 1293 1 0 – 1 1 Moreno Iglesias Joan 1689 5
6 22 Zanoguera Pujol Catalina 0 1 1 – 0 0 Martinez Camps Jesús 0 13
7 18 Soler Vera Sergio 0 0 0 – 1 0 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 11
8 12 Huguet Calafell Miguel 0 0 1 – 0 0 Santandreu Tost Josep 0 17
9 14 Muntaner Gonzalez Joan 0 0 1 – 0 0 Sureda Moreno Aaron 0 19
10 20 Toneguzzo Chacon Santiago 0 0 0 – 1 0 Rubert Alfonso Victor 0 15
11 16 Sanchez Uribe Natalia 0 0 1 – 0 0 Vargas Alfaro Pilar 0 21

Sub 8

Resultados Ronda 1

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 20 Marco Aquino Ian 0 0 1 – 0 0 Barceló Blázquez Nuria 0 1
2 2 Barranco Tejedor Ana 0 0 0 – 1 0 Martin Parrilla Marcelo 0 21
3 22 Morey Estelrich Antoni 0 0 1 – 0 0 Bello Albadalejo Andres 0 3
4 4 Canyelles Sureda Joan 0 0 1 – 0 0 Moya Lluch Marc 0 23
5 24 Moyà Puigcercos Alberto 0 0 0 – 1 0 Caparrós Miralles Andres 0 5
6 6 Cisneros Serra Jaume 0 0 1 – 0 0 Mulet Moya Belit 0 25
7 26 Pascual Kozachkov Mijail 0 0 + – - 0 El – Ouarnaghli Ismael 0 7
8 8 Fernández Rodríguez Miquel 0 0 1 – 0 0 Perez Obrador David 0 27
9 28 Plomer Casado Marcos 0 0 0 – 1 0 Ferrer Agius Rodrigo 0 9
10 10 Garcia Adell Ivan 0 0 0 – 1 0 Riera Sureda Borja 0 29
11 30 Roig Torres Miquel 0 0 1 – 0 0 Gelabert Bencomo Antonio 0 11
12 12 Gerona Morcillo Carlos 0 0 0 – 1 0 Rubert Alfonso Susana 0 31
13 32 Rámiz Valdivia Alberto 0 0 0 – 1 0 Gojlia Once Navpreet Estuardo 0 13
14 14 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla 0 0 1 – 0 0 Sanchez Socastro Daniel 0 33
15 35 Tomas Viver Antoni 0 0 ½ – ½ 0 Ivars Rodríguez Ferran 0 15
16 16 Jaen Mendoza Joan Pau 0 0 ½ – ½ 0 Tomas Viver Marta 0 36
17 37 Travé de Gonzalo Guillem 0 0 0 – 1 0 Jiménez Vado Tristan 0 17
18 18 Llambias Palmer Alex 0 0 1 – 0 0 Treserras Merino  Nicolas 0 38
19 39 Ventura Gamundí Miquel 0 0 1 – 0 0 López Almeida Belen 0 19
20 34 Sebastian Rodriguez Petra 0 0 0 Sense emparellar

Resultados Ronda 2

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 18 Llambias Palmer Alex 0 1 0 – 1 1 Canyelles Sureda Joan 0 4
2 5 Caparrós Miralles Andres 0 1 1 – 0 1 Marco Aquino Ian 0 20
3 21 Martin Parrilla Marcelo 0 1 0 – 1 1 Cisneros Serra Jaume 0 6
4 29 Riera Sureda Borja 0 1 0 – 1 1 Fernández Rodríguez Miquel 0 8
5 9 Ferrer Agius Rodrigo 0 1 0 – 1 1 Morey Estelrich Antoni 0 22
6 13 Gojlia Once Navpreet Estuardo 0 1 0 – 1 1 Pascual Kozachkov Mijail 0 26
7 31 Rubert Alfonso Susana 0 1 + – - 1 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla 0 14
8 17 Jiménez Vado Tristan 0 1 1 – 0 1 Roig Torres Miquel 0 30
9 15 Ivars Rodríguez Ferran 0 ½ ½ – ½ 1 Ventura Gamundí Miquel 0 39
10 36 Tomas Viver Marta 0 ½ 1 – 0 ½ Tomas Viver Antoni 0 35
11 1 Barceló Blázquez Nuria 0 0 0 – 1 ½ Jaen Mendoza Joan Pau 0 16
12 25 Mulet Moya Belit 0 0 ½ – ½ 0 Barranco Tejedor Ana 0 2
13 3 Bello Albadalejo Andres 0 0 0 – 1 0 Moyà Puigcercos Alberto 0 24
14 27 Perez Obrador David 0 0 1 – 0 0 Garcia Adell Ivan 0 10
15 11 Gelabert Bencomo Antonio 0 0 ½ – ½ 0 Plomer Casado Marcos 0 28
16 33 Sanchez Socastro Daniel 0 0 0 – 1 0 Gerona Morcillo Carlos 0 12
17 19 López Almeida Belen 0 0 1 – 0 0 Rámiz Valdivia Alberto 0 32
18 23 Moya Lluch Marc 0 0 1 – 0 0 Travé de Gonzalo Guillem 0 37
19 38 Treserras Merino  Nicolas 0 0 1 bye
20 7 El – Ouarnaghli Ismael 0 0 0 Sense emparellar
21 34 Sebastian Rodriguez Petra 0 0 0 Sense emparellar

Resultados Ronda 3

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 4 Canyelles Sureda Joan 0 2 0 – 1 2 Jiménez Vado Tristan 0 17
2 22 Morey Estelrich Antoni 0 2 1 – 0 2 Caparrós Miralles Andres 0 5
3 26 Pascual Kozachkov Mijail 0 2 1 – 0 2 Cisneros Serra Jaume 0 6
4 31 Rubert Alfonso Susana 0 2 0 – 1 2 Fernández Rodríguez Miquel 0 8
5 35 Tomas Viver Antoni 0 ½ 0 – 1 Ventura Gamundí Miquel 0 39
6 21 Martin Parrilla Marcelo 0 1 1 – 0 0 Barceló Blázquez Nuria 0 1
7 20 Marco Aquino Ian 0 1 0 – 1 1 Ferrer Agius Rodrigo 0 9
8 12 Gerona Morcillo Carlos 0 1 1 – 0 1 Moya Lluch Marc 0 23
9 24 Moyà Puigcercos Alberto 0 1 0 – 1 1 Gojlia Once Navpreet Estuardo 0 13
10 27 Perez Obrador David 0 1 1 – 0 1 Ivars Rodríguez Ferran 0 15
11 30 Roig Torres Miquel 0 1 1 – 0 1 Llambias Palmer Alex 0 18
12 38 Treserras Merino  Nicolas 0 1 1 – 0 1 López Almeida Belen 0 19
13 2 Barranco Tejedor Ana 0 ½ 1 – 0 1 Riera Sureda Borja 0 29
14 16 Jaen Mendoza Joan Pau 0 1 – 0 ½ Gelabert Bencomo Antonio 0 11
15 28 Plomer Casado Marcos 0 ½ 1 – 0 ½ Mulet Moya Belit 0 25
16 10 Garcia Adell Ivan 0 0 1 – 0 Tomas Viver Marta 0 36
17 37 Travé de Gonzalo Guillem 0 0 1 – 0 0 Bello Albadalejo Andres 0 3
18 32 Rámiz Valdivia Alberto 0 0 1 – 0 0 Sanchez Socastro Daniel 0 33
19 7 El – Ouarnaghli Ismael 0 0 0 Sense emparellar
20 14 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla 0 1 0 Sense emparellar
21 34 Sebastian Rodriguez Petra 0 0 0 Sense emparellar

Resultados Ronda 4

T. Núm. Nom Elo Pts. Resultat Pts. Nom Elo Núm.
1 8 Fernández Rodríguez Miquel 0 3 0 – 1 3 Morey Estelrich Antoni 0 22
2 17 Jiménez Vado Tristan 0 3 ½ – ½ 3 Pascual Kozachkov Mijail 0 26
3 39 Ventura Gamundí Miquel 0 ½ – ½ Jaen Mendoza Joan Pau 0 16
4 13 Gojlia Once Navpreet Estuardo 0 2 1 – 0 2 Canyelles Sureda Joan 0 4
5 5 Caparrós Miralles Andres 0 2 1 – 0 2 Martin Parrilla Marcelo 0 21
6 6 Cisneros Serra Jaume 0 2 1 – 0 2 Perez Obrador David 0 27
7 9 Ferrer Agius Rodrigo 0 2 1 – 0 2 Roig Torres Miquel 0 30
8 38 Treserras Merino  Nicolas 0 2 0 – 1 2 Gerona Morcillo Carlos 0 12
9 31 Rubert Alfonso Susana 0 2 1 – 0 Plomer Casado Marcos 0 28
10 35 Tomas Viver Antoni 0 ½ ½ – ½ Barranco Tejedor Ana 0 2
11 23 Moya Lluch Marc 0 1 0 – 1 1 Garcia Adell Ivan 0 10
12 15 Ivars Rodríguez Ferran 0 1 0 – 1 1 Moyà Puigcercos Alberto 0 24
13 29 Riera Sureda Borja 0 1 0 – 1 1 Llambias Palmer Alex 0 18
14 19 López Almeida Belen 0 1 1 – 0 1 Travé de Gonzalo Guillem 0 37
15 32 Rámiz Valdivia Alberto 0 1 0 – 1 1 Marco Aquino Ian 0 20
16 11 Gelabert Bencomo Antonio 0 ½ 0 – 1 Tomas Viver Marta 0 36
17 25 Mulet Moya Belit 0 ½ 0 – 1 0 Bello Albadalejo Andres 0 3
18 1 Barceló Blázquez Nuria 0 0 0 – 1 0 Sanchez Socastro Daniel 0 33
19 7 El – Ouarnaghli Ismael 0 0 0 Sense emparellar
20 14 Gonzalez – Duarte del Castillo  Carla 0 1 0 Sense emparellar
21 34 Sebastian Rodriguez Petra 0 0 0 Sense emparellar

Campeonato de Mallorca Escolar 2012

Sub-16 y Sub-14

Resultados Ronda 1

M. No. Nombre Elo Pts. Resultado Pts. Nombre Elo No.
1 1 Sanchez Garcia Julio 2108 0 1 – 0 0 Huguet Calafell Miguel 0 12
2 13 Martinez Camps Jesús 0 0 0 – 1 0 Shen Yue 2077 2
3 3 Ponce Cano Adrian 1946 0 1 – 0 0 Muntaner Gonzalez Joan 0 14
4 15 Rubert Alfonso Victor 0 0 0 – 1 0 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 4
5 5 Moreno Iglesias Joan 1689 0 1 – 0 0 Sanchez Uribe Natalia 0 16
6 17 Santandreu Tost Josep 0 0 0 – 1 0 Alomar Cladera Guillem 1636 6
7 7 Masso Catala Joan 1628 0 1 – 0 0 Soler Vera Sergio 0 18
8 19 Sureda Moreno Aaron 0 0 0 – 1 0 Barea Marin Noelia 1556 8
9 9 Sanchez Garcia Alberto 1542 0 1 – 0 0 Toneguzzo Chacon Santiago 0 20
10 21 Vargas Alfaro Pilar 0 0 0 – 1 0 Masso Catala Antoni 1293 10
11 11 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 0 0 – 1 0 Zanoguera Pujol Catalina 0 22

Emparejamientos Ronda 2

M. No. Nombre Elo Pts. Resultado Pts. Nombre Elo No.
1 6 Alomar Cladera Guillem 1636 1 1 Sanchez Garcia Julio 2108 1
2 2 Shen Yue 2077 1 1 Masso Catala Joan 1628 7
3 8 Barea Marin Noelia 1556 1 1 Ponce Cano Adrian 1946 3
4 4 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 1 1 Sanchez Garcia Alberto 1542 9
5 10 Masso Catala Antoni 1293 1 1 Moreno Iglesias Joan 1689 5
6 22 Zanoguera Pujol Catalina 0 1 0 Martinez Camps Jesús 0 13
7 18 Soler Vera Sergio 0 0 0 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 11
8 12 Huguet Calafell Miguel 0 0 0 Santandreu Tost Josep 0 17
9 14 Muntaner Gonzalez Joan 0 0 0 Sureda Moreno Aaron 0 19
10 20 Toneguzzo Chacon Santiago 0 0 0 Rubert Alfonso Victor 0 15
11 16 Sanchez Uribe Natalia 0 0 0 Vargas Alfaro Pilar 0 21
M. No. Nombre Elo Pts. Resultado Pts. Nombre Elo No.
1 1 Sanchez Garcia Julio 2108 0 1 – 0 0 Huguet Calafell Miguel 0 12
2 13 Martinez Camps Jesús 0 0 0 – 1 0 Shen Yue 2077 2
3 3 Ponce Cano Adrian 1946 0 1 – 0 0 Muntaner Gonzalez Joan 0 14
4 15 Rubert Alfonso Victor 0 0 0 – 1 0 Asensio Ramos Enrique Fernando 1880 4
5 5 Moreno Iglesias Joan 1689 0 1 – 0 0 Sanchez Uribe Natalia 0 16
6 17 Santandreu Tost Josep 0 0 0 – 1 0 Alomar Cladera Guillem 1636 6
7 7 Masso Catala Joan 1628 0 1 – 0 0 Soler Vera Sergio 0 18
8 19 Sureda Moreno Aaron 0 0 0 – 1 0 Barea Marin Noelia 1556 8
9 9 Sanchez Garcia Alberto 1542 0 1 – 0 0 Toneguzzo Chacon Santiago 0 20
10 21 Vargas Alfaro Pilar 0 0 0 – 1 0 Masso Catala Antoni 1293 10
11 11 Cadavieco Pisano Miguel Angel 0 0 0 – 1 0 Zanoguera Pujol Catalina 0 22

Campionat de Mallorca Escolar 2012

Informació

CALENDARI

Les partides del campionat sub-16 i sub-14 es disputaran els divendres 10, 17 i 24 de febrer; 9, 16, 23 i 30 de març a les 18:00 hores.

Les partides dels campionats sub-12 i sub-10 es disputaran els divendres 9, 16, 23 i 30 de març a les 18:00 hores.

Les partides del campionat sub-08 es disputaran els divendres 17 i 24 de febrer a les 18:00 hores.

Es posaran els rellotges en marxa a l´hora d´inici de la sessió, donant-se per perduda la partida al jugador que no comparegui en el termini de mitja hora.

LOCAL

Cafeteria del Pavelló Palma Arena (Avinguda Uruguai s/n). La primera ronda de la categoria sub-16 i sub-14 es celebrarà a la seu de la Federació Balear d’Escacs.

PARTICIPACIÓ

Nascuts al 1996 i posteriors en possessió de llicència federativa en vigor. Els jugadors es dividiran en quatre grups:

- Grup A: Sub-16 i sub-14: Cadets i Infantils (nascuts de 1996 a 1999).

- Grup B: Sub-12: Alevins (nascuts al 2000 o al 2001).

- Grup C: Sub-10: Benjamins (nascuts al 2002, 2003 i posteriors).

- Grup D: Sub-08: Iniciació (nascuts en 2004 i posteriors). És possible que els jugadors del grup D participin després en el campionat del grup C.

INSCRIPCIONS:

A la seu de la Federació Balear d’Escacs per al grup A fins dimarts 7 de febrer a les 20:00 hores, per al grup B i C fins dimarts 6 de març a les 20:00 hores, i per al grup D fins dijous 16 de febrer a les 20:00 hores.

Requisits:

- Llicència federativa en vigor (15 €).

- DNI.

- Quíntuple del club o entitat.

SISTEMA DE COMPETICIÓ

Sistema suís a 7 rondes per al grup A i a 8 rondes per als grups B, C i D.

RITME DE JOC

- Grup A: 1 hora per jugador + 30 segons d’increment per jugada. Amb l’obligació d’anotar totes les jugades.

- Grup B: 45 minuts per jugador a caiguda de bandera (2 rondes per dia). Amb l’obligació d’anotar totes les jugades fins els darrers 5 minuts de temps propi.

- Grup C: 30 minuts per jugador a caiguda de bandera (2 rondes per dia). No hi ha obligació d’anotar les jugades.

- Grup D: 15 minuts per jugador a caiguda de bandera (4 rondes per dia). No hi ha obligació d’anotar les jugades.

SISTEMES DE DESEMPAT

En acabar l’última ronda es sortejarà l’ordre a aplicar entre els següents desempats: Bucholz menys el pitjor resultat, Bucholz total, Sonnen-berger. En cas d’empat en els anteriors s’aplicaran els següents (en aquest ordre): progressiu, resultat particular, número de victòries i sorteig. S’aplicaran les corresponents correccions FIDE.

PREMIS i CLASSIFICACIONS

Trofeus per als primers classificats i medalles per a tots els participants.

El lliurament de premis es realitzarà el divendres 30 de març una vegada finalitzada la última ronda. Excepte en el torneig del grup D, en el que el lliurament de premis serà el divendres 24 de febrer una vegada finalitzada la última ronda.

Les places que classifiquen per al Campionat de Balears seran publicades un cop tancada la inscripció.

INCOMPAREIXENCES

La incompareixença injustificada d’un jugador a la primera ronda o dues incompareixences injustificades en rondes successives suposaran l’eliminació de la competició. La no compareixença a una ronda no serà considerada com incompareixença injustificada en cas d’esser notificada abans de les 20:00 hores del dimarts previ.

BYES

Es podrà demanar un màxim de dos byes de mig punt. El termini màxim per demanar-los és fins als començament de la ronda anterior a la que es vol demanar el bye. Els bye per a les dues ultimes rondes es podran demanar fins transcorreguts 30 minuts de la primera ronda. No es podran demanar byes en el grup D.

S’aplicarà el reglament de la FIDE per tot allò no recollit en aquestes bases. Les decisions arbitrals seran inapel•lables i la participació en el campionat implica l’acceptació de les presents bases.

ORGANITZA: Federació Balear d´Escacs.

DIRECCIÓ TÈCNICA: Associació d´Escacs Blanc i Negre.

PATROCINA: Consell de Mallorca Vicepresidència de Cultura, Patrimoni i Esports.

VI TANCAT DE MESTRES Trofeu Illes Balears

  

Escacs BN colabora con este Torneo dirigido por Juan Ramón Galiana:

Torneos Internacional A y B
del Martes dia 6 de Diciembre al Domingo 11 de Diciembre.
Martes, Jueves, por la tarde 16:30 horas
Miercoles y Viernes, a las 18:30 horas.
Jueves, Sábado y Domingo a las 10:00 horas.

APUNTE: Todas las actividades se realizarán en el local de la AVV Son Dameto calle Vicente Juan Rosselló 34 en la barriada Palmesana de Son Dameto.

TANCATS
GRUPO A
Estará formado por 8 participantes de 3 nacionalidades distintas entre ellos diversos titulados que jugarán un sistema liga a 1 vuelta, el ritmo de juego será a 90 minutos minutos y 30 segundos de incremento por jugada, se regira por las reglas de la Federación Internacional y tendrá validez para elo FIDE y FEDA.

RONDA 1. A las 16:30 horas (martes).
RONDA 2. A las 18:30 horas (miercoles).
RONDA 3. A las 16:30 horas (jueves).
RONDA 4. A las 10:00 horas (jueves).
RONDA 5. A las 18:30 horas (viernes).
RONDA 6. A las 10:00 horas (sábado).
RONDA 7. A las 10:00 horas (domingo)

GRUPO B
Estará formado por 8 participantes se jugarán un sistema liga a 1 vuelta, el ritmo de juego será a 90 minutos minutos y 30 segundos de incremento por jugada, se regira por las reglas de la Federación Internacional y tendrá validez para elo FIDE y FEDA, al campeón de este grupo se le concederá el derecho a participar en la siguiente edición del Torneo A.

RONDA 1. A las 16:30 horas (martes).
RONDA 2. A las 18:30 horas (miercoles).
RONDA 3. A las 16:30 horas (jueves).
RONDA 4. A las 10:00 horas (jueves).
RONDA 5. A las 18:30 horas (viernes).
RONDA 6. A las 10:00 horas (sábado).
RONDA 7. A las 10:00 horas (domingo)

Acto de clausura el Domingo dia 11

 

Torneig de Rápides TANCAT DE MESTRES Trofeu Ca’n Tiu ALARO

Dentro del marco de actividades del VI Tancat de Mestres, celebraremos un Torneo de partidas rápidas, hubiera sido nuestro deseo el poder contar con un amplio número de premios en metálico pero como decimos en Mallorca los tordos vuelan bajo, hay que adaptarse a los nuevos tiempos y es nuestro deseo que al menos tengamos actividades de nuestro deporte preferido (descontando el Barça-Madrid, claro) de manera gratuita.

Martes día … 06 a las 10:00 horas
Sala de juego: Local AVV Son Dameto en la calle Vicente Juan Rosselló Ribas 34, Son Dameto, Palma
Acto de entrega de premios: 13:30 horas

Bases:

Torneo de partidas rápidas a un ritmo de 3 minutos por jugador con un incremento de 2 segundos por jugada por el sistema de competición Suizo a doble vuelta y 7 rondas u 8 según el número de participantes. Abierto a todos los jugadores aficionados.

inscripción:

Sin cuota de inscripción.
Inscripciones en el 652182002 o 15 minutos antes del inicio del Torneo.

Premios Absolutos:

1 º Trofeo
2 º Trofeo
3 º Trofeo

Premios Especiales:
Primer Jugador SUB 18. Invitación a participar en el Tancat B de la siguiente Edición

Primero Jugador SUB 16. Bolsa regalo

Primero Jugador SUB 12. Bolsa regalo

Contamos con vosotros.

ACTIVIDADES DE AJEDREZ GRATIS – DIADA DE MALLORCA

 Para niños de 3 a 10 años. Polideportivo San Fernando, de Palma (Junto Pabellón Palma Arena). Sábado 3 de septiembre – A partir de las 10h de la mañana –

 JUEGOS

1º Adivina que figura.

 Por parejas con los ojos tapados, intentar mediante preguntas adivinar la figura de su compañero. 

2º Reúne todas las figuras.

 En grupo y con los ojos tapados intentar unir figuras blancas y figuras negras.

3º Encuentra el tesoro.

 Se esconden las figuras y los niños han de encontrarlas.

4º Adivina la figura con su tacto. 

5º Forma los nombres de las figuras.

 Mediante letras formar los nombres de las figuras.

 TALLERES

 1º Colorear las figuras del ajedrez.

 2º Taller de decoración de coronas.

 JUEGOS DE MESA

 1º Memory de ajedrez.

 Encontrar parejas con la misma imagen de las figuras.

 2º Juego de la torre.

 Juego parecido a la oca, en el cual, mediante preguntas o pruebas relacionadas con el ajedrez, se debe llegar al final de la torre.

 FINAL DE FIESTA

 Pintura de caras de las figuras del ajedrez.

COPA DE MALLORCA PER EQUIPS 2011

 Dissabte 3 de setembre, a partir 10h (fase prèvia) i 16h (2ª fase), al poliesportiu San Ferrà (davora Palma Arena).

 PARTICIPANTS

La competició permet participar a tots els clubs de Mallorca i els seus equips filials.

Es celebraran 2 fases, una fase prèvia i classificatòria, i una 2a fase per eliminatòries. Els equips estaran conformats per un mínim de 4 jugadors, sense límit de jugadors reserves. Els clubs que presentin diversos equips ho faran en llistes tancades. Els equips que aquesta temporada han militat a la categoria preferent tenen de forma automàtica un equip classificat per a la segona fase.

CALENDARI

Fase prèvia: Dissabte 3 de setembre de 10:00 a 13:30 hores.

Per sistema suís, a punt de matx, a 5 o 6 rondes, en funció dels equips participants. Es classificaran un mínim de 6 equips per a la 2a fase.
2a fase: Dissabte 3 de setembre de 16:00 a 19:00 hores.

Per eliminatòries, entre els equips classificats de forma automàtica i els classificats de la fase prèvia. Tots els equips jugaran 4 rondes a la tarda, malgrat perdin la primera partida es jugarà pels llocs del 1r al 8è i del 9è al 16è, i així successivament.

LOCAL

Poliesportiu Sant Ferran (Camí de Ca l´Ardiaca 5 al costat del Poliesportiu Palma Arena).

INSCRIPCIONS

40 € per equip

Pagament: Sa Nostra 2051 0001 68 1070021809.

Al correu electrònic: escacs@escacsbn.com.

Més informació al 605 26 11 65.

Requisits:

- Llicència federativa de club.

- Llicència federativa dels jugadors.

Es tancaran les inscripcions dels equips divendres 2 de setembre a les 13:00 hores.

RITME DE JOC

Partides a 15 minuts per jugador.

ALINEACIONS

Els equips participants han d´estar compostos per almenys 4 jugadors, sense límit de reserves. El criteri d´ordenació de jugadors és a lliure criteri del club, no està subjecta a ordre d’ELO. Les alineacions s’hauran de presentar quaranta cinc minuts abans del començament de cada una de les fases, una vegada presentades s´hauran de mantenir tot el torneig. En el cas dels equips de preferent, els primers 4 jugadors de la llista de força presentada pel club al Campionat de Mallorca equips tan sols podran jugar la 2a fase, no podent ser alineats amb els equips filials del club.

El rànquing inicial de la fase prèvia es farà per la mitjana d’ELO dels quatre primers taulers. A la segona fase el rànquing es farà en funció de la classificació de l’últim Campionat de Mallorca per Equips i de la fase prèvia.

SISTEMES DE DESEMPAT

Fase prèvia: En acabar l’última ronda es sortejarà l’ordre a aplicar entre els següents desempats: bucholz menys el pitjor resultat, bucholz total, i progressiu. En cas d’empat en els anteriors s’aplicaran els següents (en aquest ordre): sonnen, nombre de victòries i sorteig. S’aplicaran les corresponents correccions FIDE.

2a fase:

Sistema holandès.

PREMIS

Premis 2a fase

- Campió: Trofeu i 400 €

- 2n classificat: Trofeu i 300 €

- 3r Classificat: Trofeu i 200 €

Premis per a la fase prèvia

- Campió: 200 €

- 2n classificat: 150 €

- 3r Classificat: 100 €

EQUIP TÈCNIC

Director del torneig: Javier Seguí Patiño

Àrbitre principal del torneig: Enrique Asensio Ferrari

ORGANITZA: Associació d’Escacs Blanc i Negre.

PATROCINA: Consell de Mallorca Departament d’Esports.

COL•LABORA: Federació Balear d’Escacs.

Cto Mallorca Escolar – Trofeo European Investment –

Enhorabuena a todos los premiados y participantes !!!!!

Clasificaciones Finales

Sub 10 / 16

Rank SNo. Nombre Elo Club Pts BUC BUC BUC Prog
1 2 Sanchez Garcia Julio 1860 La Balanguera 7 38½ 34½ 28 31½
2 1 Shen Yue 1979 La Balanguera 38 35 28 29
3 6 Kelhoul Sadek 1619 Porreres 6 39 35 28 27
4 3 Martorell Pons Enric 1792 Mallorca Isolani 5 40 37 30 26
5 7 Zhou Tai Ji 1544 La Balanguera 5 30½ 27½ 23 20½
6 5 Ponce Cano Adrian 1741 La Balanguera 39 35½ 28½ 23
7 8 Masso Catala Joan 1525 Megaescacs 38½ 34½ 27½ 20½
8 4 Asensio Ramos Enrique F. 1750 Megaescacs 37½ 35½ 28½ 23½
9 13 Alomar Cladera Guillem 0 Ibull 33 31 24 19½
10 10 Masso Catala Antoni 1263 Megaescacs 32½ 29 24 20
11 17 Leiva Julia Andreu 0 Porreres 32 29 23 18½
12 9 Barea Marin Noelia 1342 La Balanguera 4 36 34½ 27½ 23½
13 18 Moreno Iglesias Joan 0 Andratx 4 36 34 27½ 20
14 16 Huguet Calafell Miguel 0 Megaescacs 4 29½ 27½ 22½ 13½
15 15 Galiana Perello Victor 0 Son Dameto 29 26½ 22 17½
16 22 Tolosa Gomez Eloy 0 Andratx 28½ 27 21 14½
17 21 Sanchez Uribe Natalia 0 Megaescacs 28½ 26 21 15
18 11 Adrover Forteza Jaume 0 Campos 27½ 25½ 20½ 18
19 14 De Clares Beazojovski Diego 0 Andratx 3 25½ 24 19 10½
20 24 Zanoguera Pujol Catalina 0 Andratx 25½ 24 19½ 12
21 23 Vargas Alfaro Pilar 0 Megaescacs 23 21½ 17½ 10
22 19 Moya Alcover Clara 0 La Balanguera 20 18½ 14½ 8
23 12 Alemany Elmer Eric 0 Andratx 1 28½ 25½ 19 5
24 20 Navarrete Abraham Roger G. 0 Algaida 0 32 28 24 0

Sub 12

Rank SNo. Nombre Elo Club Pts BUC BUC BUC Prog
1 2 Roig Serralta Nadal 1565 Maria 39½ 35½ 28½ 34½
2 1 Jimenez Vado Yvan 1645 La Balanguera 7 41 37½ 30 32
3 3 Sánchez García Alberto 1456 La Balanguera 39 37 29½ 28
4 19 Lladó Tomás Miquel 0 Campos 38½ 36 28½ 25½
5 6 Andión Adrover Alex 0 Santa Mónica 33 32 25 24
6 7 Andión Adrover Raúl 0 Santa Mónica 30½ 27½ 22 24
7 27 Muntaner Gonzalez Joan 0 Mallorca Isolani 5 41 37½ 30 25
8 34 Toneguzzo Chacon Santiago 0 Megaescacs 5 36 33 26 24
9 9 Balliu Pérez Pere 0 Megaescacs 5 33 30 25 19½
10 8 Antelmo Oliver Guillem 0 Mallorca Isolani 5 31½ 29 21½ 22
11 14 Fortes Domínguez Odilo 0 Andratx 5 23½ 22½ 18½ 16
12 28 Ponce Cano Carmen 0 La Balanguera 41½ 38½ 31 25
13 31 Serrano Rodríguez Xisco 0 Andratx 4 37½ 34½ 27 22
14 26 Munar Gutiérrez Miquel 0 La Balanguera 4 35 32 26½ 19
15 4 Abdelkadeer Garstka Adam 0 La Balanguera 4 34 31½ 26 20
16 25 Montes De Oca Isern Lonan 0 Mallorca Isolani 4 32 31 23½ 17
17 16 Gonzalez Serrano Fernando 0 Son Dameto 4 31½ 30½ 23½ 16
  18 Jimenez Anders Valentin 0 Maria 4 31½ 30½ 23½ 16
19 12 Estevan Kozyreva Vladislav 0 Megaescacs 4 30½ 28 22½ 21
20 10 Benito Hernández Alexei 0 La Balanguera 4 30½ 28 22½ 19
21 29 Santandreu Tost Josep 0 Mallorca Isolani 4 29½ 26½ 21½ 16
22 17 Moyà Gual de Torrella Loren 0 Mallorca Isolani 29 27 22 15½
23 22 Mesquina Lanas Jaume 0 Mallorca Isolani 25½ 24½ 19 13
24 24 Minzer Maya Lusia 0 Megaescacs 3 37 34 28½ 18
25 21 Martinez Cifre Pere 0 Círculo Sollerense 3 33 31 25½ 12
26 32 Sitjar De Cos-Estrada Joan 0 Santa Mónica 3 29 27½ 22 13
27 13 Expósito Sáez Juan Miguel 0 Andratx 3 28 26 21 15
28 15 Gelabert Cifre Miquel 0 Marratxi 3 28 26 21 13½
29 30 Santos Kofod Lucas 0 Megaescacs 3 24 22½ 18½ 13
30 5 Albertí Binimelis Miquel 0 La Balanguera 28½ 27 22 13
31 23 Mingot Caldentey Joan 0 La Balanguera 2 28½ 27½ 22 8
32 20 Martin Pol Marc 0 La Balanguera 2 26 24½ 19 6
33 11 Calvo Guasch Luis 0 Megaescacs 19½ 18 13½
34 33 Sureda Moreno Aarón 0 Megaescacs 1 32 28 24 4

Sub 10

Rank SNo. Nombre Elo Club Pts BUC BUC BUC Prog
1 1 Asensio Ramos Diego 1487 Megaescacs 8 40½ 37½ 31 36
2 39 Palou De C. Pou Antonio 0 Mallorca Isolani 42½ 38½ 30½ 30½
3 25 Garcia Astorga Ramon 0 Andratx 39 37½ 29½ 32½
4 12 Carulla Gonzalez Sergi 0 Megaescacs 6 38½ 36 29½ 28
5 17 Cobo Juan Diego Pablo 0 Megaescacs 6 36½ 34½ 28 26
6 20 Colom Moll Biel 0 Santa Mónica 6 36 33 27½ 28
7 35 Massó Català Marina 0 Megaescacs 6 33½ 31 25 25
8 55 Vicens Ferrer Jaume 0 La Balanguera 36½ 34 26 25
9 52 Toneguzzo Chacon Rennatta 0 Megaescacs 34½ 31 25½ 21
10 7 Barranco Tejedor Alejandro 0 Mallorca Isolani 33 30½ 25 24
11 51 Storti Bordoy Sergi 0 Maria 5 42 39½ 33 29
12 3 Alcaraz Palomares Asensio 0 Megaescacs 5 41 39 31 27
13 43 Rizo Cristian 0 Megaescacs 5 40 38 30 29
14 30 López López Francisco 0 Círculo Sollerense 5 39 36 28 22
15 59 Zhou Tai San 0 La Balanguera 5 37 35 28½ 23
16 36 Moyà Juan Joan 0 La Balanguera 5 36½ 33½ 27½ 23½
17 42 Pons Fresneda Jaume 0 Andratx 5 36 33 27 24
18 58 Vives Morey Père Joan 0 Maria 5 34 31½ 25½ 22
19 2 Alberich Orell Ricardo 0 Santa Mónica 5 30 27½ 21 20
20 21 Céspedes Alemany Pau 0 Santa Mónica 5 28½ 27 22½ 22
21 48 Serna Pons Marc 0 Mallorca Isolani 37½ 33½ 27½ 24
22 24 Ferrer Baluta Arthur 0 Santa Mónica 35 32 26½ 21
23 62 Bertran Manuel 0   33½ 31 25½ 21½
24 60 Verdejo Manuel 0   33½ 31 25 22
25 29 Luquin Fajardo Aimar 0 Mallorca Isolani 25½ 23 18½ 17
26 10 Borràs Cañellas Juan Antonio 0 Santa Mónica 4 35½ 33 26½ 22
27 23 Fernandez Rodriguez Sara 0 Mallorca Isolani 4 33½ 31 25½ 21
28 61 Cruellas Lucas 0   4 32½ 30 24 17
29 11 Calvo Guarch Gonzalo 0 Megaescacs 4 31½ 29 24 16
30 5 Astorga Losada Tiago 0 Andratx 4 31½ 29 22½ 20
31 8 Binimelis Chemiakina Jaime Barto 0 Megaescacs 4 30 28 22 15
32 47 Sempre Rodríguez Antonio 0 Andratx 4 28½ 26½ 21½ 16
33 44 Ruiz Camps Sergi 0   4 27½ 26½ 20½ 17
34 13 Castillo Dvornikov Luis Felipe 0 Megaescacs 4 27½ 26 21 16
35 45 Sampol Juan Joan 0 Mallorca Isolani 4 26 25 20½ 16½
36 16 Cisneros Serra Javier 0 La Balanguera 4 24 22½ 18½ 16
37 18 Colom Berenguer Gerard 0 Marratxi 36 33 27 19
38 53 Umbert Salvanés Tomeu 0 Andratx 33 30½ 25 15
39 26 González Granados Santiago 0 La Balanguera 32½ 30 24½ 16½
40 38 Ortiz García Lucas 0 Santa Mónica 30½ 29½ 21½ 15½
41 57 Villegas Garcia Ruben 0 La Balanguera 30 27½ 22½ 16
42 56 Vidal Llabrés Dani 0 Círculo Sollerense 23½ 22½ 18 11
43 41 Perez Gonzalez Juan Carlos 0 Megaescacs 3 32 30 24 15
44 40 Palou De C. Pou Concha 0 Mallorca Isolani 3 29½ 27½ 22½ 16
45 31 Mackowiack Pellón Adam 0 La Balanguera 3 28 25½ 20½ 14
46 49 Sitjar De Cos-Estrada Xisco 0 Santa Mónica 3 27 24½ 18½ 12½
47 4 Altarriba Sampedro Lorién 0 Círculo Sollerense 3 26½ 24½ 19 14
48 33 Martinez Sánchez Sara 0 La Balanguera 3 26 23½ 18½ 11
49 37 Munar Rodriguez de C. Ja 0 Mallorca Isolani 3 23½ 22½ 18 9
50 34 Martínez Morell Pep 0 Círculo Sollerense 35 31½ 26 17½
51 28 Ibañez Florit Julen 0 La Balanguera 27 25½ 20 12
52 27 Guerrero Pascual Pablo 0 Porreres 2 36 33 25 15
53 32 Martin Pol Joan 0 La Balanguera 2 29½ 28½ 23 13
54 54 Vazquez Benedicto Pau 0 La Balanguera 2 26 25 18½ 6
55 14 Charrar Jbilou Ismael 0 Círculo Sollerense 2 24 22½ 17½ 10
56 6 Asvisio Rapate Adriano 0 Santa Isabel 22 21 15
57 15 Cisneros Serra Jaume 0 La Balanguera 1 22 20½ 16½
58 22 Estefano Padovan Franco 0 La Balanguera ½ 32 28 24
  46 Saucedo Castillo Karla 0 Círculo Sollerense ½ 32 28 24
60 9 Blom Ferrero Mia 0 Megaescacs 0 32 28 24 0
  19 Colom March Andreu 0 Círculo Sollerense 0 32 28 24 0
62 50 Sorell Lugo Jaume 0 Porreres 0 29 26 19½ 0
Patrocinadors

 

 

 

 

 

Calendari de Joc
http://flavors.me/antabuscahttp://flavors.me/ventolillyREVIA NALTREXONE